| Tecad a întrebat:

Salut am si eu o problema de ceva timp...Sunt clasa a 10 a...La fiecare test la Mate ma emotionez atat de rau intru cat nu mai stiu sa fac nimic,...Nu se leaga nimic de mine...Culmea este ca acasa lucrez.
Dupa terminarea examenului stau si ma uit pe foaie si atunci imi cade fisa si mor de oftica cand vad cat de usor a fost si eu nu am fost in "stare" sa il fac.

Mai aveti probleme din astea? Din ce cauza in fata examenului nu mai stiu sa fac nimic?

2 răspunsuri:
| AlexaSiAtat3 a răspuns:

Te emotionezi.Cineva te preseaza, spunandu-ti ca trebuie sa faci de10 sau spunandu-ti ca nu stii nimic

| Tecad explică (pentru AlexaSiAtat3):

De fapt incep un exercitiu si nu mai stiu sa il continui ma pierd pur si simplu...si cand ajung acasa si il fac imediat imi iese.