| anonim_4396 a întrebat:

Am trecut clasa a 9-a si sunt la profilul stiinte ale naturii. Problema este ca profilul acesta nu mi se potriveste deloc adica eu niciodata n-am avut inclinatii spre asa ceva si nici nu doresc sa urmez medicina. Nici nu prea m-am integrat in clasa, nu prea vorbesc cu colegii si ma gandeam sa ma transfer la mate-info pe semestrul 2 sau in clasa a 10-a. Voi ce ziceti sa ma mut? La clasa aceea ii am pe cei mai buni prieteni ai mei dar clasa la care vreau sa ma mut e fata in fata cu a mea si nu stiu ce vor crede colegii.

2 răspunsuri:
| munteanuionvictor a răspuns:

Dacă nu-ți place profilul de ce l-ai ales?

| MissMoon a răspuns:

Aceasta decizie este una foarte importantă. Trebuie sa faci ce simți tu cu adevărat și ce crezi ca ti se potrivește.Prietenii tai dacă îți sunt cu adevărat prieteni te vor înțelege și îți vor fi alături in continuare.Succes in luarea celei mai bune decizii!