| jupiter530 a întrebat:

Salut am vazut pe net subiectele de la romana si mate la olimpici si mi s-au parut foarte usoare.Acum daca la olimpici la romana le-a dat genul liric este vreo sansa ca maine sa ne dea genul epic sau se dau subiecte asemanatoare?

Răspuns Câştigător
| CryShiAtat a răspuns:

Tot ce este posibil. Subiectele sunt alese prin tragere la sorţ, iar dovadă stă faptul că de fiecare dată pe subiecte scrie Varianta. +Subiectul este extras în dimineaţa examenului. Sper că te-am ajutat! happy
P.S.: Şi eu sunt a opta succes mâine, la ce profil vrei să dai?

| jupiter530 explică (pentru CryShiAtat):

Stiinte ale naturii

| jupiter530 explică (pentru CryShiAtat):

Doamne ajuta sa ne dea ceva legat de epic, sau macar sa ne dea liric dar fara mesajul textului/titlului sau fara pastel.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Robieski a răspuns:

Eu mizez pe Comentarea titlului sau a mesajului...ar fi prea tare sa ne dea genul liric sau epic big grin

| AndreeaIII a răspuns:

Depinde,sunt 80 de subiecte sau 70 la alegere de minister. Piate sa cada orice, sunt sanse sa pice si epic dar si liric cat si speciile lor

| SomnoroasePasarici a răspuns:

Daca cele olimpice ti s au parut usoare dar cele de maine cum or sa fielaughingEu cred ca nu influenteaza cu nimic lucrul ca la olimpici s a dat liric poate se va da si la noihappyBafta maine si miercuri