| anonim_4396 a întrebat:

Anul acesta intru în clasa a-9-a le Eco 3 și nu știu la ce corp sunt (A sau B) pentru ca, când am fost sa ma înscriu, doamna de acolo nu a spus nimic, iar pe prietenul meu, care e la Eco 2, la întrebat în ce corp vrea, o să-mi spună la începutul anului școlar? Și evenimentul ma gândesc ca se va tine în corpul A, nu-i asa?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

In tara asta asa mare cu vreo 19.000.000 cetateni in ea nu crezi ca ar trebui sa stim ce inseamna Eco 3 si Eco 2 ca sa stim sa iti raspundem la intrebare?

| Ana7807820 a răspuns:

1.Eco 3 din Iasi?
2. Ti se va spune in prima zi de scoala unde va fi clasa ta