| jeanclau a întrebat:

Salut, anul trecut am picat bacul la doua materii. Vreau sa stiu daca la materia care am promovat dau din nou sau se pune ca trecuta?
Si o intrebare, probele orale trebuie date iar sau se pun?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este obligatoriu sa sustii examenul doar la materiile la care ai cazut, competentele si cealalta materie vor fi recunoscute. In cererea de inscriere la sesiune vei solicita sa-ti fie recunoscuta nota la materia la care ai trecut.

| AdelinaC a răspuns:

Obligatoriu este sa dai la materiile la care ai picat, doar proba scrisa. Daca vrei tu, poti sa dai si la materia la care ai trecut in cazul in care vrei sa obtii o nota mai mare pentru medie

| lZlJokerlZl a răspuns:

Probele orale nu le mai dai, nici materia pe care ai luat-o. O sa dai doar din cele 2 materii pe care le-ai picat.