| Irinalucaciu20 a întrebat:

Salutare tuturor!
Am o întrebare, o cunoștința de a mea ar vrea sa dea Bac ul din nou ( a picat in anul 2015, nu știu dacă are relevantă anul sau nu.) A luat peste 5 la doua din 3 materii, acum nu stim dacă ar trebui sa dea din nou bacul la toate trei sau doar la materia la care a picat.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da, se poate specifica pe cererea de re-examinare la BAC ca se prefera pastrarea notelor luate la obiectele x si Y care au deja nota 5 si el doreste sa sustina numai la materia picata, specificandu-se care este acea materie.

1 răspuns:
| blackann a răspuns:

Evident ca doar la ce a picat.

Ce cunostiinta incompetenta ai si tu...