| FeelTheHappines a întrebat:

Salut..Anul viitor vreau sa-mi depun actele la Universitatea Alexandru Ioan Cuza din Iasi sau la Universitatea din Timisoara, in dependenta daca au legaturi cu Universitatile din Coreea. Doresc foarte mult sa studiez acolo..Ma poate informa cineva care sunt regulile, posibilitatile, bursele, cum se face sa reusesc sa primesc bursa...

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce înțelegi prin legătură?
Dacă vrei bursă de Coreea ( sper că vrei în Sud) nici cei din Timișoara și nici de la Cuza nu pot să îți faciliteze o bursă în Coreea. Dacă vrei acolo, te adresezi acolo, nu le spui la cei de la Cuza, știți eu vreau bursă în Coreea, mă ajutați, că nu au cum să te ajute.