| skrtelmrs a întrebat:

Salut,as avea nevoie de model cere de transfer DE LA O CLASA LA ALTA CLASA IN CADRUL ACELUASI LICEU.
vreau sa stiu daca e obligatoriu sa fie depusa de un parinte
daca trebuie dusa directoarei/secretarei

1 răspuns:
| Flaviucu a răspuns:

CERERE DE TRANSFER

Subsemnatul __________________________ domiciliat în _______________ str. __________________ nr. _______ vă rog să aprobaţi transferul fiului/fiicei meu/mele _________________________, elev în clasa ______________ de la Şcoala ____________________________________ la Şcoala ___________________________
Solicit transferul din următoarele motive : _____________________________
________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Anexez următoarele documente în susţinerea cererii mele :
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Data, Semnătura,

Către,