| anonim_4396 a întrebat:

Aș dori niste păreri de la cei care învață la vreunul dintre liceele Matei Basarab, Mihai Eminescu, Iulia Hasdeu, Spiru Haret, Gheorghe Lazăr, Cantemir Vodă, Octav Onicescu.

Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| Dumbi a răspuns:

Eu stiu doar de Mihai Eminescu si Ion Creanga ca licee sunt foarte bune. Am o verisoara la M. Eminescu care a luat bacul cu o medie mare, iar de I.Creanga am un var(mai departat un pic) e in clasa a 9-a si mi-a spus caprofesorii sunt foarte de treaba.

| anonim_4396 explică (pentru Dumbi):

Mersi!

| Petrovic a răspuns:

La Cantemir Vodă e OK.

| iloverings a răspuns:

Recomand Ion Creangă şi Octav Onicescu! Sunt licee bune şi serioase

| anonim_4396 explică (pentru iloverings):

Mulțumesc!