| andreim15 a întrebat:

As dori niste pareri despre urmatoarele Universitati: Romano-Americana si Nicolae Titulescu (precizez ca vreau sa studiez dreptul), fiindca nu stiu pe care sa o aleg. Vreau opinii strict despre acestea 2. Multumesc!

1 răspuns:
| Lucian4 a răspuns:

2 facultati anonime in privind celebrul domeniu de drept( stiinte juridice), presupun ca univ nicolae e particulara
de ex : dreptul, medicina, nu le faci la univ anonime ca poate peste ani ajung prin institutii europene. Ei nu au auzit de astea 2.