| cosmin1324 a întrebat:

Salut,aş dori să ştiu părerea voastră în legătură cu specializarea Automatică si Informatică Aplicată din cadrul universității tehnice Cluj-Napoca, referitor la şansele de angajare în timpul facultății şi după şi totodată asupra salariilor. Întreb asta deoarece am auzit că la CTI sunt şanse mult mai mari de angajare şi salarii mai mari față de Automatică.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"referitor la şansele de angajare în timpul facultății şi după şi totodată asupra salariilor"

depinde ENORM de tine și ce știi și cum știi să faci