| ChiukiuHamsler a întrebat:

As vrea sa ma transfer la Mate-Info cu media 9, 51 si am vorbit cu un prieten si media lui este 8.71, fiind tot la mate-info si daca nu prea mai sunt locuri si as vrea cu inca un prieten sa intram la mate-info, eu sunt stiinte ale naturii acum, iar el filologie, credeti ca am sanse mai mari sa intru decat el?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Filologul dă diferențe, tu nu. deci ce deducem noi de aici?

| RKBlue a răspuns:

Depinde de numarul de locuri.
Ai sanse mai mari decat el, daca ai media mai mare.

| Michaeel a răspuns:

Depinde de medie, dintre voi doi, cel cu media mai mare are șanse mai mari de a întra. Ca sa te poti transfera, trebuie sa ai media egala sau mai mare cu cea a ultimului admis(poate trebuie sa dai și diferențe).