| cRaNs1MoRe a întrebat:

Azi am avut evaluarea la matematica si am fost neatent la subiectul II exercitiul 2. Am scris >Ma=a+b/2=80+80/2=80... As vrea sa stiu daca mi se da macar 2 puncte pentru formula. Funda big grin

Răspuns Câştigător
| PinkPanther001 a răspuns:

Da poate sa iti acorde profesorul 0, 2.Depinde de corector sa speram ca iti va corecta evaluarea un profesor indulgent! happy

2 răspunsuri:
| PinkPanther001 a răspuns:

Pentru formula ti se va puncta, dar nu foarte mult.In niciun caz 2 puncte probabil cateva sutimi.

| cRaNs1MoRe explică (pentru PinkPanther001):

Exercitiul are 5 puncte, adica 0.5, eu ma refeream la 0.2 puncte

| PinkPanther001 a răspuns (pentru cRaNs1MoRe):

Da poate sa iti acorde profesorul 0, 2.Depinde de corector sa speram ca iti va corecta evaluarea un profesor indulgent! happy