| ctrdaniel31 a întrebat:

Salut, azi la examenul de bacalaureat am mai cerut o foaie de mijloc si am scris din greseala pe ultima pagina, dupa am taiat si am scris de unde trebuie se considera semn? Am intrebat unul dintre supraveghetori si mi-a spus sa tai iar celalalt mi-a spus ca poate am noroc si nu se considera semn. Mi-a numerotat si pagina pe care am gresit-o.

2 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Nu mai fi asa speriat
Vezi si tu la știri ca su rentat extraordinar de multi elevi sa mai dea BAC-ul.
Asa ca or sa fie mult mai indulgenți.
O sa fie bine.
Nu iti face griji.

| Nirvanaaa a răspuns:

Ai avut ghinion la supraveghetor prietene. Aia trebuia anulată mai ales ca tu ai sesizat. Dar le-a cam fost lene.
Oricum nu va fi luat drept semn pentru ca ce e tăiat e anulat mereu. Și tu ai zis ca ai taiat. Deci stai liniștit.