| Marius-Seba_Bălașa_1998 a întrebat:

Salut,va rog frumos sa ma ajutati. La bac la mate nu stiu ce mi s-a intamplat si am mai cerut o foaie de mijloc si am scris de pe ciorna, si din greseala am lasat o pagina goala. Supraveghetorii mi-au barat foaia si au numerotat paginile si au spus sa ma linistesc ca fac un proces verbal si nu am de ce sa imi fie frica.Dar mi-e frica sa nu imi anuleze lucrarea, voi ce credeti, ma va elimina de la bac?

2 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Eu nu cred că te elimină; probabil au mai fost și sunt situații de genul.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nu iti face griji, nu iti vor anula lucrarea.