| Black13LoL a întrebat:

Salut azi mi-am facut cerere de transfer pe profilul mate-info. Mi s-a spus ca trebuie sa dau examene de diferenta la Informatica, Muzica, Desen. La informatica stiu in mare ce o sa fie, dar nu inteleg cum o sa se desfasoare celelalte. Cine stie ce o sa fie la muzica si desen? gen oral sau? cum =)

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi detalii în răspunsurile pe care le-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......fo-ma-pot/

Vezi Programele ( în vigoare ) la linkul :
http://programe.ise.ro/Actuale/Programeinvigoare.aspx

Toate cele bune!

| Caddy14 a răspuns:

De la ce profil mergi pe mate-info? ai facut muzica si desen inainte?

| Black13LoL explică (pentru Caddy14):

Nu nu am facut big grin am intrat dintr-o greseala pe Silvicultura la un liceu prost. Cu a 2 repartizare. Media a fost mare 9.18 da norocul si mai mare.

| Caddy14 a răspuns (pentru Black13LoL):

Atunci dai un test la muzica si desen si la toate materiile care nu le-ai facut si nota de la acel test o sa reprezinte media la acele materii