| Angelo1901991 a întrebat:

Salut baieti! Doresc si eu sa dau la liceul militar numai ca nu stiu in ce consta proba psihologica, cat este de grea si daca imi trebuie manuale de pregatire deoarece am auzit ca multi au picat la aceasta proba.Multumesc, o seara frumoasa.

Răspuns Câştigător
| sandmonkey a răspuns:

Si eu vreau sa dau la liceul militar, la proba psihologica o sa primesti intrebari de personalitate si alte chestii, ultima data esti intr o anumita ipostaza si te pun pe tine sa le spui cum ai proceda in acea situatie(pentru a vedea cum te descurci ca lider, daca vorbesti corect gramatical, coerent etc).
In general, daca raspunzi normal la intrebari si esti atent, n ar trebui sa ai probleme.

1 răspuns:
| tusha a răspuns:

Am dat eu proba si am luat.o.Du te linistit!
Bea 2 cafele inainte. Sunt o suta de intrebari care trebuie sa raspunzi sub presiunea timpului.