| anonim_4396 a întrebat:

Salut, care imi da si mie un link unde pot vedea "Repartizarea pe clase a elevilor de clasa a 9-a la liceu"? [DAU FUNDA]

Răspuns Câştigător
| Jane a răspuns:

Repartizarea pe clase se afiseaza la liceul la care ai fost admis/a intre 1 si 10 septembrie, deci cu putin timp inainte sa inceapa scoala. Sper ca te-am ajutat!

5 răspunsuri:
| vladmR a răspuns:

Pe clase nu cred ca se va afisa online,trebuie sa mergi tu la acel liceu sa iti alegi clasa, sau dupa medii, nu stiu sigur

Daca la asta te refereai...

| DarkStarGW a răspuns:

Nu exista asta se face la inceputul scolii

Răspuns utilizator avertizat