| WanteK a întrebat:

Salut, Caut si eu un metin privat frumos fara lag, cu cal militar la inceput, ratele sa poti creste bine, ma poate ajuta cineva?

8 răspunsuri:
| Ceban_Mihai_1993 a răspuns:

Ppt-metin2 : este un server pvp-fun ..ai tot ce vrei la magazin...cand intri pe server primesti lvl 250. arme noi la magazin ..armuri noi.va asteptam la distractie.cu stima Lei---Mihai http://ppt-mt2.com/

http://ppt-mt2.com/

| fdsddfff a răspuns:

Eu ti-as sugera metin2earth este un metin foarte bun si sper sa-ti placa bafta la joc

| asot500 a răspuns:

Buna te pot ajuta eu, eu joc metin2.ro de 2 ani si joc si altele tongue ti zic eu unu metin2. earth cu cal militar, cumperi iteme direct+9 din shopuri, faci p la lv 50 sau 23 depinde cum vrei si cresti cam 80lv pe zi daca te pui numa la crescut e privat nu e lag cel putin eu n-am avut niciodata si joc metin2. earth de 9 luni e cv am 4 conturi mari pe el 1 de 87, 92, 98, 104 mie imi place nu-i usor da nici asa greu ca metin2.ro e de 1000 de ori mai tare ca metin2.ro bafta uitate pe earthmt2.com yutube si vezi cu ochi tai cit de tare e tongue

| AnutzaMika a răspuns (pentru asot500):

Bună.
Ce să zic, păi,:
1.Vă pierdeți copilăria cu aceste jocuri, metinuri etc.
2.Mai ieșiți la aer nu numai la pc
PUNCT.
Sper să ascultați ce-am zis, dar nu cred.

| manu_7089 a răspuns:

Metin2 Ppt server PvP ai tot la magazin. Funda?

| Srumfys a răspuns:

Pai...metin 2 united ai si cal militar si fara lag doar ca bani faci cam greu happy