| AlexandruHS a întrebat:

Ce opera credeti ca va pica anul asta la BAC la romana pe profil real? Stiu ca trebuie sa le invat pe toate dar as vrea si parerea voastra!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ana1998Wg7y a răspuns:

Pai eu cred ca Eminescu, Caragiale, Sadoveanu sau Marin Preda. Una din astea trei. Am observat ca prin modelele lor sau prin ce au dat anul trecut tot se repeta Sadoveanu, Marin Preda, comedia nu s-a mai dat de ceva timp.
Nu avem de unde sti.
Nu as mai invata Ryga si Iona. Tu ce zici? Ce crezi? E cam mica posibilitatea sa dea la real pe astea 2.