| anonim_4396 a întrebat:

Ce scoala trebuie urmata pentru a deveni jandarm? In ce consta probele fizice? Care este inaltimea si greutatea minima? Multumesc!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Scoala de jandarmi pentru subofiteri sau Academia de politie pentru ofiteri.
http://bit.ly/2tzTt78

| Alex007007 a răspuns (pentru Salontanul):

Multumesc, ai funda. Totusi, in articol nu scrie nimic despre greutate. Presupun ca trebuie sa ai IMC-ul normal (intre 19 si 25)?

| Salontanul a răspuns (pentru Alex007007):

Http://bit.ly/2FtauFN Unde-i scris cu albastru se dascarca un fisier si-l vezi.

| Salontanul a răspuns (pentru Alex007007):

Multumesc si eu!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat