| Dumitru_Bogdan_1987 a întrebat:

Ce te poti face daca termini mate-info?

3 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Te poti face orice, intr-un liceu, sa zicem ca profilul mate-info e superior tuturor celorlalte profile ( faci cea mai multa materie acolo, spre exemplu faci cateva lectii in minus la romana fata de filo, cateva in minus fata de bio-chim etc, dar in schimb faci multa fizica chimie matematica etc, ceea ce celelalte profile nu prea fac asa intens).Si poti iesi programator unde se castiga multi $$$ tongue

| TheWalker11 a răspuns:

Somer! (Y) si profesor de mate, info sau zidar.

| mariusfinutzu a răspuns:

Orice vrei de la mate -info poți sa dai mai departe unde vrei.