| DeleteMarker a întrebat:

Cine a vazut documentarul The Secret, vreau carti sau alte documentare in legatura cu acesta. Va rog, dau funda!

2 răspunsuri:
| ImiUrascViata a răspuns:

Pe bune si tu crezi in tampenia aia... UNA SI CU UNA FAC DOUA... Fiecare face ce crede si in functie de ce ai facut aia iese, nu ca trebuie sa ne comportam ca niste copii mici si sa credem in supertitii si bullshituri.Maine poimanine o sa credeti si ca spirtul e suc, vai de capul meu. Nu emotiile ne conduc ci faptele. Nu suntem fapturi din alta lume Suntem oameni si asta e cruda realitate Ne nastem, muncim sau traim de pe munca altuia si murim.