| Emmanu3l a întrebat:

Salut cine invata germana sau chineza a si dori sa am cu cine sa conversez in chineza sau germana dar cel mai mult in germana pentru ca in chineza am cu cine pe QQ daca vreti pe facebook sa fim prieteni si conversam acolo sunt serios nu fac glume mersi

4 răspunsuri:
| SAMM0603 a răspuns:

Nu cred ca vei gasi o persoana care sa stie chineza/ germana pe aici. Totusi, poti ruga un prieten sa te ajute. Comunicati doar ca el va folosi google translate pentru a te acomoda cu acele cuvinte si cu cumunicarea. Sper ca ti-am fost de folos.

| RAY a răspuns:

Daca vrei te ajut eu cu germana

| Emmanu3l explică (pentru RAY):

Super :d. jicmon emanuel pe fb daca vrei happy am la coperta o poza cu Titanic rupandu-se in 2

| RAY a răspuns (pentru Emmanu3l):

Ok