| Lenush a întrebat:

cine stie sa foloseasca programul MinGW Developer Studio si poate sa ma ajute si pe mine?
am o problema cu programul.
l-am descarcat de pe site-ul asta: Http://en.kioskea.net/download/start/download-608-mingw- developer-studio
merge doar ca dupa ce scriu programul si vreau sa il lansez in executie nu mai merge
deci ca sa fiu mai explicita, nu am acces la meniurile alea
sper ca ati inteles
deci ce pot sa fac ca sa am acces la meniul ala sa pot sa lansez programul in executie?
o zi buna.
Lenu

Răspuns Câştigător
| 288474 a răspuns:

Configurezi:
edit->options-> compiler. acolo pui path-ul unde ai instalat compilerul (mingw - SIMPLU!) citeste readme-ul mingw dev. studio.

| adelina_5552 a răspuns (pentru 288474):

Si de unde scriu path-ul ca nu imi merge ce scriu acolo?

| adelina_5552 a răspuns (pentru 288474):

Si de unde i`au path?
Ce as scriu acolo ca imi apare tot eroare crying

5 răspunsuri:
| Lenush explică:

Merci mult de tot...
as putea spune ca esti un geniu...
iti raman datoare...
o zi frumoasa...
Lenu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

'verifica compatibilitetea cu windows-ul pe care il ai

| Trump147 a răspuns:

Cum ai facut? ca eu nu inteleg. si nici nu am reusit... imi poti explica te rog?
multumesc anticipat