| ExpertMen a întrebat:

Cineva care a fost sau este cazat in acest campus: Arcca Vitan Village,imi poate spune cum sunt conditiile, adica daca sunt ca cele pe care ei spun ca le ofera? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DownloadMetin2 a răspuns:

Salutare, eu stau in campusul Arcca Vitan de 1 an de zile. Conditiile da, sunt cele prezentate, iar caminul este la cele mai inalte standarde. De ce consider ca e un loc potrivit pentru studenti? Pai fata de alte camine ai baie in camera (cel putin pentru mine e super important), am lift de acces la etajele superioare, bucatarie pe fiecare palier si un colectiv super ok. Uite ca sa iti faci o idee poti citi acest articol scris de mine http://matei-irinel.ro/arcca-vitan-cel-mai-cool-campus-din-bucuresti/

1 răspuns:
| valentintodor a răspuns:

Salut!
eu zic sa mergi sa vezi tu campusul

iti recomand si articolul
www.raduc.eu/ce-castigi-cand-stai-la-camin-timpul-facultatii/