| Zinv a întrebat:

Salut.
Cum pot raporta o profesoara?
La teza si la test cand unii elevi (preferatii ei) le zice ce sa schimbe si cum sa sa formuleze.
Ea e directoare adjuncta.

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai dovezi solide?

| Zinv explică (pentru sierra1):

Cat de cat, pe aia pe care-i ajuta au doar 10 (sem trecut au avut 3 dintre ei 6 de 10 la o materie) si cand da testele ei au 10 si ceilalti au 8-4

| sierra1 a răspuns (pentru Zinv):

Cu dovezi "cât de cât" mai bine stai in banca ta și inveți și tu de 10

| gabicoo a răspuns:

Când le zice lor tu nu ești atent și să faci la fel?

| Zinv explică (pentru gabicoo):

Zice incet, la catedra

| oglindasultanului a răspuns:

La ministeru invatamantului cred, dar iti trebuie si dovada contra unor elevi mai buni.

| Emma24dsxd a răspuns:

Ce jigodii.dar de ce nu va uniti voi ceilalti elevi si parinti

| Zinv explică (pentru Emma24dsxd):

Am vrea sa ajungem undeva mai sus de ea pentru ca ea e directoare adjuncta si ne poate face probleme/exmatriculcare.

| Zinv explică:

Este in scoala de 25 de ani, multi au incercat sa o dea jos prin intermediul scolii dar nu au putut fiindca la ea ajungea raportarea.