| Alex6777 a întrebat:

Cum pot să mă transfer de la un liceu la altul, ce acte imi trebuie si aș vrea să știu dacă media la purtare contează

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da, media la purtare conteaza foarte mult.
Transferul se poate face doar daca directorul de la liceul nou accepta si are locuri disponibile.
Conditiile sunt urmatoarele:
- media ta sa fie mai mare decat a ultimului intrat la acel liceu
- media la purtare sa fie peste 9
- sa sustii si sa iei note mari, la diferentele de obiecte, cand treci de la un profil la altul.

| Alex6777 explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc, sper că nu imi reduce direct șansele de transfer la 0.

1 răspuns: