| name50 a întrebat:

Salut,curand incep clasa a 12 a si as avea cateva curiozitati in legatura cu facultatea(as vrea sa dau la UTCB mai exact Facultatea de Constructii -inginerie civila si agricola).La ce mai exact trebuie sa dau admitere? Stiu ca sunt si cursuri de desen tehnic, materia incepe de la zero sau trebuie sa ma apuc de pe acum de ceva meditatii?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Orientativ poti afla, pe site-ul oficial al facultatii, din Admiterea 2018 si precis vei afla din Admiterea 2019, s-ar putea sa fie aceleasi materii.