| Decurebile a întrebat:

Salut, as vrea sa dau la Facultatea de Constructii pe inginerie a instalatiilor. Ce trebuie sa fac ca sa intru? se da admitere?

3 răspunsuri:
| DannyR0 a răspuns:

Ai auzit de Google? E un motor de cautare, iar acolo daca introduci numele unei facultati iti va afisa si pagina web a acesteia, unde vei gasi orice detaliu despre ea.

| Decurebile explică (pentru DannyR0):

Vreau sa stiu de la cineva care a intrat acolo, daca nu ma ajuti nu mai comenta aiurea

| DannyR0 a răspuns (pentru Decurebile):

Asa si daca pe site-ul facultatii scrie ca se da examen la mate, tu nu crezi, trebuie sa vina sa iti spuna unu ca aia te mint. Apropo, vezi ca in timp examenele astea se mai modifica, ca idee.