| katherine585 a întrebat:

Da stiu eu sunt una dintre nefericitii cu saptamanile de carte si una de practica. Sunt la contabilitate clasa a 9 a. Aceasta intrebareo adresez celor care au fost ca mine si nu numai. Noua la scoala ne-a spus ca vom face practica+ ore pana pe 13 iulie. Practica nu cred ca o mai facem ca a ramas profa insarcinata. Acum mai ramane cele doua saptamani de carte. Cam cand ne incheie profesorii mediile... In prima saptamana sau a doua?

1 răspuns:
| appel14 a răspuns:

Ma si eu am practica si ne incheia mediile dupa ce terminam practica...dar la tine in ultima saptamana...(doar daca nu ai profesori care vor sa scape mai repede ca tine de scoala..atunci se incheie mai devreme)