| john4922 a întrebat:

Salut, dacă am rămas corigent și dau corigenta în iulie mai pot intra la liceu de zi pe locuri libere sau doar la profesionala?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se poate, bineinteles daca sunt locuri libere la liceele pentru care ai media de admitere.

| john4922 explică (pentru Ioandelasal):

Si dupa corigente, trebuie să mai dau o testare de tip evaluare națională?

| BlaBla998 a răspuns (pentru john4922):

Nu, doar sa treci la acea corijenta.
Aceași situație am si eu.

| john4922 explică (pentru BlaBla998):

BlaBla, de unde știi că poți intra si la licee pe locuri libere ti a spus cineva?

| Ioandelasal a răspuns (pentru john4922):

Nu se mai sustine evaluarea nationala, la aceasta nu exista sesiunea a II-a, ca la examenul de bacalaureat.

| Inutarh a răspuns:

Cred ca doar la profesională