| Twister09 a întrebat:

Salut, dacă eu am terminat liceul la noi în oraș, acum 5 ani și acum am luat bacalaureatul.
Dar unde am gatat la noi în oraș liceul nu mai exista acel profil și cică aparțin de alta scoala din alt oraș si face doamna de la secretariat ca ea îmi face diploma dar mi-o eliberează celalalt liceu.
Întrebarea mea este care liceu va scrie pe diploma unde am terminat eu sau celalalt?

1 răspuns:
| mi25 a răspuns:

Nu te interesa de banii prohodului, ca are grija popa, este o zicala.
Pe tine te intereseaza sa ai diploma sau ce scoala este trecuta? Stiu cei care elibereaza diploma ce sa faca.