| Twister09 a întrebat:

Salut, am fost sa dau bacul la matematica după 3 ani de când am terminat liceul.
Numa ca profilul la care am fost eu acum nu mai exista și cică aparțin de alt liceu unde se trimite dosarul.
Întrebarea mea este dacă pot da bacul la liceul unde se trimite dosarul dacă la noi tot nu mai este acel profil?
Și unde as putea face o reclamație, în care pe mine la bac ma tine izolat nu în rand cu ceilalți.
Ori ma pune în colt sau îmi trage banca în fata aproape de catedra cu toate ca sunt aceleași subiecte și când am dat bacul face un bărbat tu trebuia sa stai în rand cu ceilalți dar nu te mai mutam ca după stricam așezarea.
Și la biologie eu am fost înscris la cea de anatomie și noroc ca m-am uitat ca pe foaie scris vegetala și animala.
Este corect cum se procedează?
Aș dori sa fac o plângere?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă treci bacul chiar în aceste condiții, să nu faci nici o plângere.

| Alexnix1 a răspuns:

Trebuie sa faci plangere