| AlexMaf28 a întrebat:

Dacă intru la facultate la buget si prind loc si la cămin, căminul tot il plătesc in fiecare luna daca sunt la buget?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, cazarea si masa se platesc, nu platesti cheltuielile de scolarizare. Daca obtii si o bursa atunci nu platesti nimic.

| Adry05 a răspuns:

Da, dar e puțin mai ieftin. oricum mi se pare o sumă mică având în vedere că ai toate utilitățile incluse

| zurick a răspuns:

Da. Însă e mai ieftin decat la taxă. Nu îl plătești daca ești orfan, caz social sau ai tăi lucrează în învățământ.