| Hexiled a întrebat:

Daca intru la buget si voi sta la camin, cat trebuie sa platesc pentru camin?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Depinde de camin. In general, preturile sunt mici. La mine la Ovidius in Constanta, se plateste in jur de 120 de lei pe luna.

| CristinaAnnabella a răspuns:

Depinde unde esti la cămin, la noi ( la o facultate din Bihor, nu vreau sa dau nume) cei care stau în căminul nou platesc 100 ( care sunt la buget) si care sunt la cu taxa 140), iar la caminul vechi 80 la buget si 120 la cu taxa.

| Hexiled explică (pentru CristinaAnnabella):

E mai mic pretul decat ma asteptam. Utilitatile sunt separat?

| CristinaAnnabella a răspuns (pentru Hexiled):

Deci, eu am numai prieteni acolo, ca eu stau la apartament in chirie, camera e de 3 persoane, si pe fiecare etaj este o baie, bucătărie, dusuri si o cameră unde sunt masinile de spălat si uscatoarele ( dar precizez ca asta sunt la noi la facultate, nu stiu cum este in alte locuri )