| BuGsstormbunny a întrebat:

Daca profesoara mea de engleza a fost in 2018 detasata in interesul invatamantului la liceul meu si scrie acolo Vacant 1 an anul acesta(clasa a 10a) imi va mai fi profesoara nu? Daca vine alta care o va inlocui imi va fi ea profa nu?

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Lasa engleza! Iti trebuie o profesoara BUNA de romana. N-am inteles nimic din ce ai insirat tu acolo. Poate reformulezi in mod logic?
Ex.: ce este "acolo" ala unde scrie "Vacant"?

| BuGsstormbunny explică (pentru ardnaxur1961):

Buna seara. Nu iti pot scrie numele pentru că nu înțeleg nimic. O să mă exprim pentru tine din nou.
Am întrebat de limba engleză dar tu ai sărit la limba română pentru simplul fapt că am scris acolo, în fine.

La "Viabilitate" scrie 1 an.
Sub "Viabilitate" scrie Vacant.

O seara buna iti doresc.