| MaryNyko a întrebat:

Daca termini facultatea de administratie publica poti intra la Politia Locala?

6 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Tind să cred că necesar şi suficient este să ai 4 clase.

| sierra1 a răspuns:

Cinstit vorbind, dacă ai o intrare asigurată, merge și cu facultatea de scafandri

| MihaiNicu23 a răspuns:

DA merge si fata facultate acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar, daca te trage pe dreapta si n-ai carnet sigur la Politia Locala intri.

| aADI a răspuns:

Orice facultate termini, poți să mergi la poliție prin integrare sau admitere la școala de poliție.

| TailorM a răspuns:

Daca au reusit gardienii publici sa intre acolo... Cu facultate concurezi pentru posturi de conducere acolo.