| anaconda26 a întrebat:

Doresc sa ma transfer de la UMAN(FILOLOGIE) la REAL(MATE-INFO) in aceasta vacanta, la un liceu mai bun decat acesta. Astept cateva sfaturi utile. La ce dau diferente? Pot face fata la acel liceu? Mai este timp sa recuperez daca ma voi apuca de meditatii la mate si info?
Multumesc.

14 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La ce dau diferente? - la informatică

Ai măcar 7 la mate? Dacă da, faci fată, dacă nu te lupți și faci față

| anaconda26 explică (pentru sierra1):

Am 10 la mate aici la filo happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru sierra1):

Am 10 media la mate happy aici la filo unde este foarte usorwinking

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai măcar 7 (PE BUNE) la mate? Dacă da, faci fată

| anaconda26 explică (pentru sierra1):

Am media la mate 10 dar sunt pe filo si vreau pe mate-info. Ai fost in aceeasi situatie sau?

| sierra1 a răspuns (pentru anaconda26):

Da, sunt.

| anaconda26 explică (pentru sierra1):

Cum esti?

| sierra1 a răspuns (pentru anaconda26):

Tu: Ai fost in aceeasi situatie sau?
Eu : Da, sunt.

| anaconda26 explică (pentru sierra1):

Mai multe detalii daca tot zici ca da

| sierra1 a răspuns (pentru anaconda26):

Pune mâna pe carte, lasă tu detaliile. Baftă!

| sierra1 a răspuns:

Dai diferentă DOAR - la informatică

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat timp inveti, faci fata laughing. Timp e destul, depinde cum te organizezi tu.

| anaconda26 explică (pentru anonim_4396):

In septembrie se dau diferentele. Mai am timp daca incep in vara?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anaconda26):

Clar. Nu sunt asa grele diferentele.