| DragosAlin a întrebat:

Este cineva pe aici care doreste sa invete engleza? Am nevoie de un partener de discutie.

6 răspunsuri:
| Mymiii a răspuns:

Buna! Eu vreau sa invat engleza. De mult timp ma straduiesc sa invat engleza dar nu reusesc. Simt ca nu fac niciun progres dar am incercat mai multe modalitati. Eu as vrea sa merg in alta tara dupa ce imi termin studiile si stiu cat de importanta este limba engleza. Dar te previn, nu sunt deloc buna la engleza! Din pacate...

| DragosAlin explică (pentru Mymiii):

Da-mi add: dragosalin99@yahoo.com

| AlissonPadalecki a răspuns:

Eu happy. Pai daca vrei poti intra pe Omegle unde vorbesti cu straini din ce tara vrei tu. Ai auzit de el?

| DragosAlin explică (pentru AlissonPadalecki):

Da stiu de el. dar e mai mult. pentru misto, batjocura etc omegle. nu pentru englezahappy Daca doresti, da-mi add: dragosalin99@yahoo.com

| ionyionela a răspuns:

Cred ca pot sa te ajut ma descurc destul de bine la engleza

| DragosAlin explică (pentru ionyionela):

Da-mi add : dragosalin99@yahoo.com happy