| anonim_4396 a întrebat:

SaluT! Eu am 128 MB la placa video si vreau sa instalez cea mai buna placa! Pe care imi recomandati?

7 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Ce slot are placa ta de baza?

| neutrino a răspuns:

Cea mai buna placa video este placa pe care ti-o accepta placa ta de baza. Nu-ti poti pune orice placa video doresti tu.

| AdrianBboy a răspuns (pentru neutrino):

Pai stiu asta dar ma refer pentru 120 MB ce ar fi convenabilwinking

| AdrianBboy a răspuns (pentru neutrino):

Stiu asta, e clar! Dar eu ma refeream care placa e potrivita pentru 128 de MB pe care ii am eu.

| Adbbmsh a răspuns:

Placa video Sapphire Radeon R9 270X 4GB GDDR5 256-bit [Boost Edition], dar trebuie sa ti-o suporte si placa ta de baza

| Cipri99 a răspuns:

Ce placa de baza ai?

| SKREFI a răspuns:

128? ce PC ai eu am 3 700 MB