| alex2009 a întrebat:

Salut eu sunt la SAM (Scoala de arte si meserii) adica mai fac 1 an in plus fata de cei de la liceu sunt la profil de electronica si din toamna vreau sa ma transfer la liceul de arte acestia au clase de SAM? M-ar interesa la liceul de arte din Brasov daca nu stie nimeni de cel din Brasov daca are clase de SAM atunci va rog spuneti-mi daca liceul de Arte de la voi din oras au clase de SAM? Multumesc

2 răspunsuri:
| BiaJ a răspuns:

Da liceul meu...Economicbig grin

Si sunt 3 profile. Turism si alimentatie publica, Alimentatie publica si turism, Comert.big grin (Petrosani)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai din cate stiu eu...nici un liceu nu are clase de SAM...Scoala de Arte si Meserii este o scoala profesionala ofera calificarii doar in cateva domenii, iar domeniile astea nu apartin de licee.