| Adri2000 a întrebat:

Am luat 4, 50 la bacalaureat la matematica si am depus contestație deoarece am nevoie de acel cinci pentru a lua bacalaureatul! Credeți ca o sa mi se ofere acele 50 de sutimi?

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Depinde, ai o șansă să îți mai adauge acele sutimi.
Oricum nu ai nimic de pierdut.

| Dima_Alin_1998 a răspuns:

Asta conteaza de ce ai scris tu pe aceea foaie, daca ai scris de 4, 50 ai acea nota, daca ai scris de o nota mai mare o sa ai o nota m-ai mare. Poti sa iei si o nota mai mica chiar, am vazut un caz de genul cu o fata care avea 7 sau numai stiu cat si i-a scazut la 3 parca...

| Adri2000 explică (pentru Dima_Alin_1998):

Dar ei nu imi pot oferi 50 de sutimi așa, pentru a imi da 5?