| AnAcondaaa a întrebat:

Salut tpu.sunt din mehedinti si vreau sa stiu daca puteti sa-mi dati exemple de licee sportive unde m-as putea inscrie dupa ce termin clasa a8a.,multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| KristalPop a răspuns:

De ce vrei un profil sportiv?
Du-te la filologie, ai mai multe facultăţi de ales, meserii şcl.
Dar dacă chiar vrei încearcă Liceul 4 din Drobeta-Turnu Severin, are profil sportiv.

1 răspuns:
| CosminC86 a răspuns:

Salut! Iti spun cu mana pe inima, din propria experienta, sa te reorientezi pe alt profil... NU TE DUCE LA SPORTIV! Toate sunt pline numai de "retardati" si cocalari. Iti recomand profil uman sau filologie.
P.S daca n-o sa tii cont de sfatul meu, iti vei aduce aminte peste un an, doi "Avea dreptate nebunul ala de pe TPU"