| AlexMaftei2001 a întrebat:

Salut.Imi poate spune cineva cum este la Facultatea de Istorie din Iasi?

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ca să fiu in concordanță cu intrebarea: sălile au geamuri mari!

| AlexMaftei2001 explică (pentru sierra1):

Tu cam la toate intrebarile raspunzi in scarba...Mai bine iti vezi de treaba ta...

| sierra1 a răspuns (pentru AlexMaftei2001):

Tu pui toate intreările tot așa ca asta, in scârbă deplină?

dacă vrei exemple, cu plăcere...

| Catrice a răspuns:

Cu studenți, cu profesori, cu examene, cu cămine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În Iași la orice facultate este fain

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Salut! happy Foarte bună și educativă. Funda? big grin

| Alverto a răspuns (pentru 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90):

Ai studiat acolo?

| anonim_4396 a răspuns (pentru 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90):

"bună și educativă" laughing Și mai ceri și fundă. Hai lasă-te de TPU

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns (pentru anonim_4396):

Las-te, tu! Ai îmbătrânit! laughing Acum tinerii sunt la putere. Poate nu era domeniul meu în care puteam să ajut, cum o fac de obicei, domenii precum psihologia și psihiatria big grin pentru a trara problemele precum depresia și alte tulburări emoționale. Înfine.

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ține minte! Un "psiholog" sau un "psihiatru", nu se va opri niciodată din ceea ce face și din a ajuta oamenii.winking Nu știu care este motivul pentru care te aflii aici, dar cel mai probabil nu pentru suport de specialitate și sprijin psihologic sau emoțional. Cred că cel mai probabil, ai foarte mult timp liber și vrei să ți-l ocupi cumva. big grin Eu și lucrez și fac asta în timpul liber. Să ai o zi bună!

| Fashionista10 a răspuns:

Bună...fundă?