| anonim_4396 a întrebat:

Îmi poate spune cineva dacă adeverinţa cu notele şi media generală obţinute la Evaluarea Naţională și foaia matricolă pentru clasele a V-a – a VIII-a se obțin de la secretariatul școlii ( mi le înmănează direct sau trebuie sa am un act de identitate sau un tutore?) unde am absolvit sau trebuie sa vorbesc cu diriginta pentru a obține cele enumerate mai sus?
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Laila12Izabela a răspuns:

Nu trebuie sa vb cu nimeni, mergi la secretariat si le primesti. Nu ai nevoie de un act de identitate.

| StefanIulian7974624 a răspuns:

In cazul meu am primit tot-tot-tot(diploma + dosarul cu toate cele) de la secretara scolii si nu, nu ai nevoie nici de parinte nici de buletin/carnet de note etc

| anonim_4396 explică (pentru StefanIulian7974624):

Am fost la secretariat si mi-au spus ca le voi primii dupa repartizare si ca pana atunci nu.