| Cartoffull a întrebat:

Salut, imi poate spune si mie cineva ce profiluri de liceu si de profesionale se afla la scoala tehnologica Romeo Constantinescu din Valenii de Munte? Tin sa mentionez ca am luat media 5.46

Răspuns Câştigător
| Bnder a răspuns:

Nu ai primit brosura de la scoala? Eu am primit anul trecut o brosura cu liceele din judetul meu. Cred ca o poti gasi pe site-ul inspectoratului judetean

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, uite aici lista specializarilor de profesii
http://www.liceulagromontanvaleni.ro/anunturi/saptamana-meseriilor/

| NYØ2002 a răspuns:

Trebuia să primești broșură!
Eu nici macar nu am dat examenul si am intrat la liceu că am ramas corigent in clasa a 8a și acum sunt in clasa a 11 a la profil Tehnician in Activitati de Comerț