| Zoya333 a întrebat:

Invat dn clasa a 3 in Italia! Acum fac pe a 8 si as vrea sa ma duc la liceu in romania! Am auzit ca nu conteaza cu ce nota ies de la examenul de aici deoarece pot sa ma inscriu la orice liceu in Romania.(pentru ca vin dn alta tara. etc etc!) Asa este? thinking thx love struck

3 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Nu fa prostia asta nu te du in romania sa inveti se invata mult mai mult in romania decat in italia si eu sunt in italia si crede-ma aici ai sanse de lucru acolo nu stai in italia (pot primi o fonditalove struck te rog frumoslove struck)mersikiss.

| mariomario a răspuns:

Unde in italia?

| Zoya333 explică:

Eu ma duc in rom...pentru ca m-am plictisit aici! chiar mi sono rotta i coglioni! big grin scuze expresia!