| Spikey a întrebat:

Salut.La liceu, am intrat la profilul mate-info intensiv info si as vrea sa stiu ce ore se fac si cate.

Răspuns Câştigător
| alexa a răspuns:

Si eu am fosta tot la profil mate -info
o sa faci cam 2 ore de chimie, bio, 3 de fizica, vreo 4 de romana, 5 de matem, TIC, din a 10-a faci si educatie antreprenoriala(doar o ora pe saptamana), din a 11-a psihologie(tot o ora), economie 2 ore, din a 12-a faci filosofie.in a 9-a si a 10 mai faci desen si muzica cate o ora pe saptamana, apoi din a 11- a se renunta la ele.in a 9-a si a 10-a faci cate 2 ore de info, apoi din a 11-a faci cate 4sad...
bafta multa

7 răspunsuri:
| alexa a răspuns:

Ma bucur ca ti. a folosit raspunsul meu.da...de sport nu am zis nik.se face in a9-a si a 10-a cate 2 ore, apoi din a 11-a cate o orasad
mai sunt materii ca religia pa care o faci in fikere an.am zis de astea mai de baza si cele pe care le vei avea pe parcurswinking
bafta

| withoutme a răspuns:

4 de mate, 3 de info, 2 de chimie si de fizica... 3 romana.normal.

| marry a răspuns:

O sa faci in a9a si in a10a cate 2 ore pe saptamana de sport... iar legat de orele de informatica. tu fiind la intensiv ajungi sa faci si cate 7-8 ore de informatica pe saptmana

si eu am terminat tot mate info intensiv info...sa stii ca nu e greu happy

succeshappy

| marry a răspuns:

@vlad1100 eu asa am facut.si nu stiam ca acum se face o singura ora de sport si in a9a si a10abig grinbig grin

| Spikey explică:

Sa fie!
Insa...nu se mai face nici o ora de sport?

| Spikey explică:

Sa fie! Multumesc la toata lumea pentru raspuns. Daca as fi putut as da la toti cate o funda happy

| Vlad1100 a răspuns:

@marry sa stii ca cele 2 ore de sport pe saptamana sunt "arhivate" in prezent. E doar una.
In legatura cu orarul... o sa ai 4 ore de info ->3 practica si una teorie plus 2 ore de TIC.
Ti-as povesti si despre restul dar, le poti vedea singur aici http://liis.ro/hosted/activitati/2007/orar/index.html. Be happy :)