| andrei_8638 a întrebat:

Vreau sa stiu cate ore de mate se face la un liceu cu profilul mate info intensiv informatica.si da-ti exemple de licee din bucuresti. dau funda.

2 răspunsuri:
| Spanc a răspuns:

Pai eu sunt la mate-info si fac 4 ore pe saptamana.In clasa a 9a. Mai incolo nu stiuthinking Faza e ca eu nu sunt din Bucuresti si thinking

| Alinush456852 a răspuns:

Depinde... Difera de la liceu la liceu. In mod normal se fac 4 ore in clasele 9-11 si 5 ore in clasa a 12-a. Dar de exemplu daca ai diriginte de matematica e posibil sa ai si 6 ore...